KORUYUCU VEFKLER

[vc_row][vc_column][vc_cta h2=”Muhabbet Hoca ile size özel çözümler.” h2_google_fonts=”font_family:Berkshire%20Swash%3Aregular|font_style:400%20regular%3A400%3Anormal” h4=”0537 214 33 11″ h4_font_container=”font_size:28|color:%23b21837″ h4_google_fonts=”font_family:Marko%20One%3Aregular|font_style:400%20regular%3A400%3Anormal” txt_align=”center” style=”custom” use_custom_fonts_h2=”true” use_custom_fonts_h4=”true” custom_background=”#f4f4f4″ custom_text=”#391224″ css=”.vc_custom_1591975929228{margin-top: -10px !important;margin-bottom: 5px !important;padding-top: 10px !important;padding-bottom: 5px !important;}”]Aramak için tıklayınız…[/vc_cta][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

MedyumlarKORUYUCU VEFKLER

Koruyucu VefkKoruyucu vefkler, suflî cinler ve şeytanlardan korunmak, nazar ve büyü gibi olumsuz etkilere karşı güvende olmak, vereceği zararları etkisiz hale getirmek ya da bu tür etkilerin yaklaşmasını engellemek amacıyla yapılır. Esma-ül Hüsna, Ayet-i Kerimeler ve Dualardan oluşan kişiye özel olarak hazırlanmış vefklere koruyucu vefkler denir. Genel amaçlı olarak hazırlanmış dualara göre oldukça etkilidir.

Özel bir konuda başarılı olmak için yapılabileceği gibi sadece kötülük, düşman ve zararlardan korunmak amaçlı olarak da hazırlanabilir. Kişinin durumuna göre üzerinde, evinde, aracında veya işyerinde taşıması halinde, yapılış amacına uygun olarak kişiye manevi bir zırh ve kalkan görevi yerine getiren çalışmalardır. Geçmişte birçok büyük âlim bu tür çalışmaları tavsiye etmiş ve faydalanmıştır. Osmanlı bu konuda en gelişmiş vefk örneklerini kullanmış ve birçok konuda Allah’ın izniyle başarı ve zaferler kazanmıştır.

CİNLERDEN KORUNMA

Cin musallatına maruz kalmış kişilerin bu sıkıntısından kurtulduktan sonra veya ara sıra kendisini rahatsız eden ruhani zararlıları uzak tutmak için hazırlanan Vefklerdir.

BÜYÜDEN KORUNMA

Kişiye yapılma ihtimali olan bir büyünün etkisiz hale getirilmesi ya da geçmişte yapılan bir büyünün yenilenmemesi amacıyla hazırlanmış çok değerli bir Vefk türüdür.

LOHUSA KORUNMA

Kötü niyetli cinler (Suflî), insanları en çok zayıf ve özürlü zamanlarında yakalamayı severler. Doğum, bir kadın için çok özel ve yüce bir görev olmasına rağmen kadını zayıf ve savunmasız hale getirir. İşte bu zaman lohusa kadına zarar vermek için en uygun zamandır. Bu dönemde cinleri anneden uzak tutmak ve zararlarını ortadan kaldırmak için hazırlanan vefkler mutlaka kullanılmalıdır. Cinlerin lohusalık dönemlerindeki zararları uzun zaman sonra bile ortaya çıkabilmektedir, tedavisi ise oldukça zordur.

BEBEK KORUNMA

Yeni doğan bebek tamamen savunmasızdır. Annesinden emdiği süt onu fiziki olarak korur. Ancak; henüz dünyevi bilinci açık olmadığı için mekândaki birçok varlığı görebilme ve hissedebilme özelliğine sahiptir. Bu nedenle; durduk yerde ağlamalar, uykudan ani uyanma ve sıçrama şeklinde hareketler bu nedenle gerçekleşir. Bebeği ortamdaki zararlılardan korumak ve etkilerini uzaklaştırmak için bebeklerin beşiklerinde bulundurulması gereken korunma vefkleri çok tercih edilen bir yöntemdir.

KÖTÜLÜKLERDEN KORUNMA

İnsanların, düşmanların, rakiplerin veya çevredeki kişilerin sizin hakkınızda olumsuz düşüncelerle yaptığı bütün zararlardan ve kötü düşüncelerden alıkoyan Vefklerdir.

NAZARDAN KORUNMA

Başarınızı, huzurunuzu, güzelliğinizi, sahip olduğunuz değerleri kıskanan kişilerin gözleriyle sizin üzerinizde oluşturduğu negatif etkilerin zararlarını tamamen ortadan kaldıran çok başarılı bir çalışmadır. Toplumda nazardan çok fazla etkilenme olmasına rağmen “Nazar Boncuğu” gibi sadece küçük bir cam parçasının bu etkileri karşılayacağının zannedilmesi son derece üzücüdür. Bu tür nazar boncuklarının hiç bir faydasının olmayacağı kesindir.

ŞEYTANDAN KORUNMA

Şeytan görevi gereği insanları kıyamet gününe kadar yoldan çıkartmak için mücadelesini sürdürecektir. Bu nedenle; her kim olursa olsun şeytanın o kişiye ulaşmama ihtimalini düşünmek çok yanlış olur. Bazı durumlar müstesna… Tam gereklerine göre İslami hayatı yaşamakta zorlanan kişilerin, şeytanın yoldan çıkarıp yanlış kararlar vermesi engellemeye yönelik olarak bu tür vefkler tavsiye edilmektedir.

KORKU VE BELÂDAN KORUNMA

Karanlıktan, yalnızlıktan, uyku halindeyken veya başka şekillerde korkuya maruz kalan kişileri bu durumundan kurtarmak amacıyla hazırlanan vefklerdir. Üzerinizde taşınması halinde sizi korku ve diğer vesveselerden uzak tutmaya ve muhafaza etmeye yönelik olarak hazırlanır.

Detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1550236056456{padding-top: 10px !important;padding-bottom: 10px !important;background-color: #ffffff !important;}”][vc_column][vc_column_text css=”.vc_custom_1550235949238{margin-bottom: -2px !important;background-color: #ffffff !important;}”]Medyumlar[/vc_column_text][vc_cta h2=”Arayın, size özel çözümler üretelim” h4=”0212 273 21 78″ h4_font_container=”font_size:28|color:%23b21837″ h4_google_fonts=”font_family:Marko%20One%3Aregular|font_style:400%20regular%3A400%3Anormal” txt_align=”center” style=”custom” use_custom_fonts_h4=”true” css=”.vc_custom_1591975954199{margin-top: 20px !important;margin-bottom: 5px !important;padding-top: 5px !important;padding-bottom: 5px !important;}” custom_background=”#f4f4f4″ custom_text=”#391224″]Aramak için tıklayınız…[/vc_cta][vc_separator show_icon=”yes” icon_type=”image” icon_size=”lg” icon_image=”1805″ icon_bg_color=”#ffffff” css=”.vc_custom_1550236162206{margin-top: -5px !important;margin-bottom: 0px !important;background-color: #ffffff !important;}”][/vc_column][/vc_row]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir