[vc_row][vc_column][vc_cta h2=”Muhabbet Hoca ile size özel çözümler.” h2_google_fonts=”font_family:Berkshire%20Swash%3Aregular|font_style:400%20regular%3A400%3Anormal” h4=”0537 214 33 11″ h4_font_container=”font_size:28|color:%23b21837″ h4_google_fonts=”font_family:Marko%20One%3Aregular|font_style:400%20regular%3A400%3Anormal” txt_align=”center” style=”custom” use_custom_fonts_h2=”true” use_custom_fonts_h4=”true” custom_background=”#f4f4f4″ custom_text=”#391224″ css=”.vc_custom_1591892525375{margin-top: -10px !important;margin-bottom: 5px !important;padding-top: 10px !important;padding-bottom: 5px !important;}”]Aramak için tıklayınız…[/vc_cta][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1555601442890{margin-top: -25px !important;}”][vc_column][vc_column_text]

PAPAZ BÜYÜLERİ

papaz büyüleriPapaz büyüsü yapılarak kişi üzerinde bir çok etkileme ve değişiklik yapılması mümkündür. Papaz Büyüleri bilinen en etkili kara büyü yöntemi olarak bilinir. Yüksek etkisi nedeniyle yüzyıllardır uygulandığı için unutulmamış, hatta geliştirilerek daha da etkili hale gelmiş bir büyüdür.

Hz. İsa’nın ölümünden sonra değişikliğe uğramaya başlayan Hristiyanlık döneminde yoğun olarak uygulanan büyü ve büyücülük kilise tarafından şiddetle reddedilip yasaklanmıştır. Bu yasaklanma sonrası büyü ve büyücülükle uğraşan ve kendini Hristiyan din adamı (!) olarak topluma duyuran papazlar kilise tarafından aforoz edilmiştir. Bu aforoz edilişi sindiremeyen ve intikam almak isteyen bir grup büyücü, toplumun önde gelenlerine büyü yaparak zarar vermiş hatta bu kişileri büyü yoluyla öldürdükleri bile olmuştur.

Büyünün bu derecede etkili olması nedeniyle zaten çelişkiler içerisinde olan toplum tarafından bu büyülerin adı papazlar tarafından yapıldığı düşüncesiyle “PAPAZ BÜYÜSÜ” olarak yerleşmiştir. Gerçek Hristiyanlık ve Hristiyan din adamları büyüyü şiddetle reddeder ve hiç bir Hristiyan din adamı papaz büyüsü yapmaz.

Papaz Büyüsü kişinin inancı, ırkı, cinsi, yaşadığı toplum değerleri ayrımı yapmadan her insana etki edecek kadar etkili bir büyüdür. Başka bir ifadeyle papaz büyüsüyle kişinin tüm değerlerinin değiştirilmesi veya bozulması mümkündür. Bilinen ve en çok karşılaşılan papaz büyülerini aşağıdaki gibi sıralamak mümkündür.

1- Bağlama İçin Papaz Büyüsü 2- Aşık Etme İçin Papaz Büyüsü 3- Geri Getirme İçin Papaz Büyüsü 4- Ayırma – Soğutma İçin Papaz Büyüsü 5- Kısmet Kapatmak İçin Papaz Büyüsü 6- Cinsel Tercih İçin Papaz Büyüsü 7- Cinsel Bağlılık İçin Papaz Büyüsü

İstanbul Medyumlar

Papaz büyüleri yapıldığı amaca uygun olarak kişiyi doğrudan etkisi altına alır. Örneğin, bir kişiyi eşinden veya bulunduğu yerden ayırmak için yapılan bir papaz büyüsünde kişi eşini veya bulunduğu yeri bir an önce terk etmek ister ve adeta orada nefes alamaz hale gelir.

Aşık etmek için yapılan bir papaz büyüsünde ise kişi büyülendiği kişiye kayıtsız kalamaz ve kendisini o kişinin yanında bulur. Kişi evli bile olsa eşini, çocuklarını görmez hale gelecek kadar etkisi yüksektir.

Bir kişiye evlilik ve iş-rızk anlamında zarar vermek için yapılan papaz büyüsünde ise kişi gerek karşı cins tarafından gerekse iş anlamında tamamen kapalı hale gelir. Bu kapalılık kişiyi kimsenin tercih etmemesi ve işlerin rast gitmemesi şeklinde etkisini gösterir. Bozulmadığı takdirde ciddi sonuçlara yol açabilecek kadar etkilidir.

MedyumlarPAPAZ BÜYÜLERİ NASIL BOZULUR

Papaz büyüsü ve papaz büyünün bozulması amacıyla yaşanan karışıklık bir çok yerde karşımıza çıkar. Papaz büyüsü yaptırmak için papaza gidenlerden tutun da, papaz büyüsünü bozdurmak için kiliseye papaza giden müslümanlara kadar bir çok örnek verilebilir. Büyü bir gerçektir, varlığı ve etkisinden şüphe edilemez. Ancak; Kur’an-ı Kerim’e inanıp iman eden bir müslümanın papaz büyüsünü bozdurmak için papaza gitmesi kadar tehlikeli bir durum yoktur.

Büyüyle ilgili toplumdaki anlayış, “Büyüyü kim yaparsa, o bozar” şeklindedir. Bu kısmen doğru olarak kabul edilebilir. Ancak; büyünün kişi üzerinde bıraktığı etkilerin tamamen kaldırılması ve tüm etkilerin yok olması anlamına gelmez. Çünkü, büyü şeytani güçler aracılığıyla yapılır.

Müslüman bir kişi üzerideki büyüden kurtulmak istiyorsa başvuracağı tek yol Kur’an-ı Kerim’dir. Başka hiç bir yol ve yöntem büyünün tamamen bozulmasını sağlamaz. Büyü necis (pis, kötü, kokuşmuş) yöntemlerle bozulmaz. Papaz büyüsü etkisi ve yapılış yöntemi farklı olduğundan dolayı bozulması da belirli bir uzmanlık ve tecrübe gerektirir. Her büyü bozan kişinin yapabileceği kadar sıradan da değildir. Ancak, yinede kullanılan yöntemin temel kaynağı Kur’an-ı Kerim ayetleridir.

Papaz Büyüsü ve Papaz büyüsü bozma hakkında daha detaylı bilgi için lütfen TIKLAYINIZ.

[/vc_column_text][vc_column_text]Medyumlar[/vc_column_text][vc_cta h2=”Arayın, size özel çözümler üretelim” h2_google_fonts=”font_family:Berkshire%20Swash%3Aregular|font_style:400%20regular%3A400%3Anormal” h4=”0212 273 21 78″ h4_font_container=”font_size:28|color:%23b21837″ h4_google_fonts=”font_family:Marko%20One%3Aregular|font_style:400%20regular%3A400%3Anormal” txt_align=”center” style=”custom” use_custom_fonts_h2=”true” use_custom_fonts_h4=”true” css=”.vc_custom_1591892548868{margin-top: -10px !important;margin-bottom: 5px !important;padding-top: 5px !important;padding-bottom: 5px !important;}” custom_background=”#f4f4f4″ custom_text=”#391224″]Aramak için tıklayınız…[/vc_cta][vc_separator show_icon=”yes” icon_type=”image” icon_size=”lg” icon_image=”1805″ icon_bg_color=”#ffffff” css=”.vc_custom_1572604192332{margin-top: -5px !important;margin-bottom: 0px !important;background-color: #ffffff !important;}”][/vc_column][/vc_row]