[vc_row][vc_column][vc_cta h2=”Muhabbet Hoca ile size özel çözümler.” h2_google_fonts=”font_family:Berkshire%20Swash%3Aregular|font_style:400%20regular%3A400%3Anormal” h4=”0537 214 33 11″ h4_font_container=”font_size:28|color:%23b21837″ h4_google_fonts=”font_family:Marko%20One%3Aregular|font_style:400%20regular%3A400%3Anormal” txt_align=”center” style=”custom” use_custom_fonts_h2=”true” use_custom_fonts_h4=”true” custom_background=”#f4f4f4″ custom_text=”#391224″ css=”.vc_custom_1591798728968{margin-top: -10px !important;margin-bottom: 5px !important;padding-top: 10px !important;padding-bottom: 5px !important;}”]Aramak için tıklayınız…[/vc_cta][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1555598089472{margin-top: -25px !important;}”][vc_column][vc_column_text]

ADET KANI BÜYÜSÜ

Adet Kanı Büyüsü

Adet kanı büyüsü, bir kişiyi bağlamak için yapılan bilinen en kesin ve etkili büyü şeklidir, adet kanı büyüsü gerçekte kara büyü grubunda yapılan bir büyüdür ve kişinin iradesine bedenine etki ederek düşünce, his ve beraberinde davranışlarında değişiklik gösterir.

Adet kanı ile yapılan bu büyü kadınlar tarafından erkeklere yapılan bir büyü türüdür. Bu büyü bir taraftan erkeği kadına bağlarken diğer taraftan da erkeği birlikte olduğu kadından tamamen ayırma etkisine sahiptir. Bu bakımdan kadınlar özellikle başka kadınlarla ilişkisi (evli bile olsa) olan erkekleri hem diğer kadından ayırmak hem de erkeği kendilerine tamamen bağlamak amacıyla adet kanı büyüsünden faydalanırlar.

Aybaşı kanı büyüsü olarak da bilinen bu büyüde kadının regl kanının kullanılması nedeniyle bu isimle adlandırılmıştır. Esas olan; büyü yapan kişinin vücuduna ait bir parçanın, büyülenmek istenen kişiye yedirilip içirilmesidir. Burada adet kanı kullanılmasının nedeni, kadının dişiliğine ait özelliklerini barındıran en etkili bölge olmasından kaynaklanır. Kadına ait başka hiç bir şey bu kadar etkili sonuç vermez.

ADET KANI BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR

Halk arasında adet kanının erkeğe yedirilmesi şeklinde bu büyünün yapılabileceği bilinir. Oysa ki, adet kanı büyüsü bu şekilde yapılmaz. Adet kanını yedirmek veya içirmek bu işin son uygulama yöntemidir. Büyü yapılırken, adet kanı ile ilgili bir takım çalışmalarla aybaşı kanının üzerine bazı etkilemeler yüklerler. Bu etkileme sonrasında büyü etkisini gösterir.

Başka bir ifadeyle, adet kanı büyüsünün kime ve kim için etki edeceği bilinmelidir. Yalnızca bağlanmak istenen kişiye yedirildiğinde etki eder. Gerekli çalışmalar yapılır ve bu kan sadece bağlanmak istenen kişiye yedirilerek kişinin hiç bir kural tanımadan kadına bağlanmasını sağlar. Kişiye göre özel yedirme ve içirme zamanları vardır. Başka bir ifadeyle kuralları vardır.

Adet Kanı şekerHalk arasında eşinin veya sevgilisinin kendisine bağlanmasını isteyen kadınların adet kanını eşlerine veya sevgililerine yedirerek bu büyüyü yapabileceklerine ( ! ) dair söylentiler vardır. Hatta adet kanını şekere damlatarak eşlerine yedirmek isteyen fakat adet kanı büyüsünün duasını bulamadıkları için yapamadıklarını bildirenlere bile rastlanmaktadır. Bilinmelidir ki, adet kanı üzerine okunan ayet ve dualar (Allah esirgesin) size ve eşinize çok ciddi sıkıntılar verebilecek olumsuzluklara yol açar.

Eğer her kadın adet kanını sevdiği erkeğe yedirerek veya çayla, kahveyle içirerek bu büyüyü yapabilseydi, toplum huzur içinde yaşar ve aile sorunları yaşanmamış olurdu. Şükürler olsun ki, böyle değil. Bu büyü daha önce de belirtildiği gibi bilinen en etkili büyü yöntemidir ve çok özel çalışmalar yapıldıktan sonra etkili hale gelir. İstediğiniz kişiye adet kanı yedirmenin hiç bir etki sağlamayacağı bilinmelidir.

İstanbul Medyum

ADET KANI BÜYÜSÜ BELİRTİLERİ

Adet kanı büyüsü çok kısa sürede çok etkili sonuçlar verebilen bir büyüdür. Erkeğin adet kanını vücuduna almasından hemen sonra değişiklikler başlar. Bu değişikliğin kişi üzerinde kendini göstermesi kişinin yapısına göre değişiklik gösterse de bir kaç haftada etkisi ortaya çıkar.

Adet kanı ile büyülenmiş olan erkek, kanın sahibine ani ve şiddetli bir değişiklikle bağlanmaya başlar. Erkeğin gözü büyülendiği kadından başkasını görmez. Erkek karşı cinse duyduğu tüm hisleri (aşk, sevgi, ilgi, cinsellik vb.) kanın sahibi olan kadına besler. Sürekli o kişiyle beraber zaman geçirmek ister. O’nun söylediği sözün dışına çıkmaz. Kadın ne isterse erkek onu yapar. Âdeta kadın, erkeğin tüm iplerini eline geçirmiş durumdadır. Adet kanının sahibi hakkında söylenen hiç bir olumsuz düşünceye itibar etmez ve her şeyi normal olarak değerlendirir.

Eşinize başka bir kadın tarafından yapılmış adet kanı büyüsü varsa, eşiniz sizden tamamen uzaklaşır ve zaman içerisinde sizden ayrılıp boşanmaya kadar gider. Genelde kadınlar bu değişikliği hissetmiş olmalarına rağmen eşlerinin “senden soğudum ve hiç bir şey hissetmiyorum!” ifadelerine anlam veremezler. Bu şekilde eşlerinden ayrılıp boşanmak zorunda kalan bir çok kişinin olduğunu bilmekteyiz. Bu büyü bozulmadığı sürece maalesef ailelerin dağılması ve çocukların ortada kalması kaçınılmaz sonuç olacaktır.

ADET KANI BÜYÜSÜ BOZMA

Her büyünün yapılması özel uzmanlık ister. Ancak, bu büyünün tamamen bozulması yapılmasından daha özel beceri ve uzmanlık gerektirir. Büyü bozma konusunda belli bir beceriye sahip olan bir çok kişi adet kanı büyüsünü bozma konusunda yeterli gelememiştir. Zira bu büyü doğrudan cinlerin görevlendirmesiyle yapıldığı için yanlış yapılan bir büyü bozma çalışmasının durumu daha da zorlaştırdığı bilinmektedir. Elbette her büyü Ayet-i Kerimeler, Dualar ve konuya özel çalışmalarla bozulur. Ancak, bu özel çalışmalar uzmanlık ve beceri gerektirir. Başka bir ifadeyle kara büyü bozma yeterliliğine sahip olmak gerekir. Bu yeterliliğe sahip olan kişi sayısı da oldukça sınırlıdır.

Konu hakkında detaylı bilgi için lütfen iletişime geçebilir veya videomuzu izleyebilirsiniz.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1550236056456{padding-top: 10px !important;padding-bottom: 10px !important;background-color: #ffffff !important;}”][vc_column][vc_column_text css=”.vc_custom_1572106326371{margin-bottom: -2px !important;background-color: #ffffff !important;}”]Medyumlar[/vc_column_text][vc_cta h2=”Arayın, size özel çözümler üretelim” h2_google_fonts=”font_family:Berkshire%20Swash%3Aregular|font_style:400%20regular%3A400%3Anormal” h4=”0212 273 21 78″ h4_font_container=”font_size:28|color:%23b21837″ h4_google_fonts=”font_family:Marko%20One%3Aregular|font_style:400%20regular%3A400%3Anormal” txt_align=”center” style=”custom” use_custom_fonts_h2=”true” use_custom_fonts_h4=”true” css=”.vc_custom_1591797258265{margin-top: 20px !important;margin-bottom: 5px !important;padding-top: 5px !important;padding-bottom: 5px !important;}” custom_background=”#f4f4f4″ custom_text=”#391224″]Aramak için tıklayınız…[/vc_cta][vc_separator show_icon=”yes” icon_type=”image” icon_size=”lg” icon_image=”1805″ icon_bg_color=”#ffffff” css=”.vc_custom_1572173759728{margin-top: -5px !important;margin-bottom: 0px !important;background-color: #ffffff !important;}”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Adet Kanı Büyüsü Nedir?

Kara büyü grubunda, aşık etme ve bağlama amacıyla yapılan en etkili büyü türüdür. İradeye müdahale eden bu büyü, erkeği kadına karşı adeta tutsak hale getirir. Gözü başka kimseyi görmez olur.

Adet Kanı Büyüsü Bozma

Her büyüde olduğu gibi aybaşı büyüsü de bozulabilir. Ancak, cinlerle yapılan bir büyü olduğu için bu konuda uzmanlık ve tecrübe gerektirir. Doğru yapılmayan büyüsü bozma işlemi tehlikeli sonuçlar doğurabilir.

Adet Kanı Büyüsü Neden Yapılır?

Adı üzerinde bu büyü, adet kanından yapılır ve erkeğe yedirilir-içirilir. Esas olan, erkeğin kadının adet kanını yemesi içmesi değildir. Kadının adet kanı, erkeğin bedeninde iken yapılan işlemlerle büyü etki eder.

Adet Kanı Büyüsü Yapan Hocalar

Elbette büyü bozmasını bilen büyü yapmasını da bilir. Ancak, büyü ilmini bilen kişiler bu bilgiyi doğru ve haklı durumlarda kullanmak zorundadır. Adet kanı büyüsü, özel bilgi ve tecrübe gerektirdiği için her hoca tarafından yapılamaz.

Adet Kanı Büyüsü Yapılışı

Bu büyünün yapılışı ve tarifini merak edenler yalnızca adet kanını içirmekle veya adet kanına dua okumakla yapılacağını zannederler. Oysa ki, büyü bu kadar sıradan ve herkesin yapabileceği bir işlem değildir.

 

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

 1. Mert diyor ki:

  S. Aleyküm Hocam,

  6 ay önce kendime bir sevgili yaptım, yapmaz olaydım. Ne işe ne eve ne çevreye hiç bir faydam yok. Meğer sevgilim bana adet kanı büyüsü yaptırmış. Her anım onunla dolu kurtulmak istiyorum kurtulamıyorum. Seviyorum ama bu çok fazla…itibarım sözkonusu
  Beni bu başbelasından kurtar lütfen, adet kanı büyüsünü de herkes bozamıyormuş sizi tavsiye ettiler acil yardımlarınızı bekliyorum Hocam.

  • Muhabbet Hoca diyor ki:

   Mert Bey,
   Adet kanı büyüsü maalesef bu derece etkili bir büyüdür. Adeta tutsak olursunuz sizi çok iyi anlıyorum. Lütfen iletişime geçiniz.

 2. Esin diyor ki:

  Merhaba Hocam. Sevgilimle 2 yil oldu ayrildik.Gecmisete hayatimda baska biri oldugunu oyrendi ayrildik.Ancak hala bir birimizi seviyoruz.Lakin cok inatci bir araya hic gelemiyoruz.Ben Azerbaycandayim.O Gurcutanda.Nolur Hocam biseyler yapmama yardimci olun.Yeniden bir olalim.Gecmise sunger cekelim lutfen Hocam.

  • Gül diyor ki:

   Hocam ben 20 yıllık evliyim eşim beni 15 yıl önce aldattı.O kadın eşime böyle bir büyü yapmış ama 2yıl sonra ben onları ayırma büyüsü yaptırdım ve ayrıldılar.Ama eşim beni farklı kadınlarla yine aldatıyor benimle cinsellik istemiyor neden olabilir acaba büyü etkisi devam ediyormudur

 3. Gül diyor ki:

  Hocam ben 20 yıllık evliyim eşim beni 15 yıl önce aldattı.O kadın eşime böyle bir büyü yapmış ama 2yıl sonra ben onları ayırma büyüsü yaptırdım ve ayrıldılar.Ama eşim beni farklı kadınlarla yine aldatıyor benimle cinsellik istemiyor neden olabilir acaba büyü etkisi devam ediyormudur

  • Aleyna diyor ki:

   . 2 yıllık Bi ilişkim var sevgilim benden yorulduğunu söyledi ayrılmak istedi şuan ayrı değiliz ama çok uzak ilgisiz herşeye katlı isteksiz ne yapmalıyım

 4. Gizli diyor ki:

  hocam merhaba ben 20 yıllık evliyim eşimle severek evlendik evliliğimiz 10. yılında beni aldattı sözler verildi kızı bıraktı falan devam ettik evliilğimize daha sonra biz evlenmeden önceki sevgilisiyle görüştüğünü öğrendim yine kavga gürültü yine sözler verildi ama en sonunda 3 ay önce arabasında başka bir telefon buldum eski sevgilisiyle görüşmeyi kesmemiş bu arada eski sevgilisi de evliymiş ben kızın kocasına msj attım ailesine msj attım kız boşanmış 3 aydır uğraşıyorum bir hoca buldum bana vekf yaptı 2 tane birini mumda yakıp küllerini kapının önüne serptim birini göle attım ama bir etkisini göremedim 20 gündür kocam bizden gittikçe uzaklaşıyor bana ve kızıma hiç ilgi göstermiyor evde iki yabancı gibi duruyoruz istiyorum ki bizi sahiplensin sevsin arasın sorsun merak etsin kıskansın çok güçlü çabuk etkili uzun süreli bir işlem varmı

 5. Ayse diyor ki:

  Ben bir hocayla sevdiğim erkeği baglamak istedim ama hoca bana adet yapılan büyü yapılmış ona dedi bizim bu baglama büyüsünü yaparken 2 kere yapmış dedi ama o kisiden ayrıldı bu büyü olsa o kişiye bağlı kalmazmiydi

 6. İsimsiz diyor ki:

  Merhaba eşim beni 7 yıldır aldatıyor
  Her yakaladığımda son diyor ve bitti diyor.-ama kadından asla kopamıyor anlam veremedim.
  Gene 1 ay öncesi aynı şekilde yakalarım ve kavga ettik. Daha çnce ben eşime hocaya baktırdım ve büyü olduğunu söyledi ama çözülmedi.
  Ben kocamdan ayrılmak istemiyorum. Eşim 1,5 yıldır bana elini bile sürmüyor.bana yardımcı olurmusunuz. Çaresizim
  Allah rızası için.
  Artık şunu bile düşündüm.
  Şuan adetim kanımdan 1 damla şekere damlatıp içirmek çare olur mu

  • Muhabbet Hoca diyor ki:

   Sn…
   Adet kanı büyüsü zor bozulan ancak bozulamayacak bir büyü değildir. Allah’ın izniyle her büyü bozulur ve etkisiz hale getirilebilir. Ayrıca kesinlikle eşinize adet kanı falan içirmeyin. Bunun hiç bir faydası olmaz. Zararı bile olur. Büyü her kadının adet kanı içirmesiyle olacak kadar sıradan bir etki değildir. Çözüm önerileri için lütfen iletişime geçiniz.

 7. Emrah diyor ki:

  Selamın aleyküm hocam Eşim bana her sinirlendiğinde kapıya koyar fakat ben yinede ona kıyamam ben onsuz kesinlikle duramıyorum o kötü davransada bir ara söyleyip dururdu bu adet kanını içirdim diye ben böyle biri değildim elherşeye rağmen boyun eyen atilsada kapısına giden ağlayan onsuz hayatın olmayacağını düşünen oldum ALLAH RIZASI İÇİN bir yardım istiyorum artık dayanamıyorum

 8. Şenay kara diyor ki:

  4 Ay önce birlikteliğimiz oldu ondan önce arkadaştık hayatında bi kadın vardı ben ondan ayrıldım dedi inandım kadın Özbek hersey güzel giderken aşk beni sevdiğini soylemesi bana bakışı geleceğe yönelik planları arzuları bu kadın yılbaşında memleketinden geldi ve sürekli sevgilimi ariyo sonra maddi durumunu bahane ederek benden 1 Ay önce ayrıldı gitti geçenlerde o kadının evinin önünde arabasını gördüm ben çok aşığım bu adama onsuz nefes alamıyorum hocam adet kanı büyüsü yaptırmak istiyorum bi ömür onunla olmak için

 9. Nvn diyor ki:

  Merhaba hocam,
  13 senelik evliyim ama bu zamana kadar eşimden hiç güzel bir söz duymadım 2 haftada bir çok şiddetli kavgalarımız oluyor sürekli buna ailesi de dahil oluyor beni koruyup kollamiyor ailesi ne derse onu yapiyor ben artık tahammül edemiyorum bugün düzelir yarın düzelecek yoruldum 3 çocuğum var ve ben artık kendimi değil onları düşünüyorum hiç iyi şeyler olmicak sonu artık son çare bu oldu bana nasıl yardımcı olursunuz yanlız şöyle bir durum var benden daha çok eltim var onunla daha çok vakit geçirmek isteyen birisi o eve gelince oturup muhabbete baslıyor benimle hiç bir muhabbeti yok, sıkılıyorum, senden nefret ediyorum, senden çık git, geber, hep böyle sözler sarfediyor. napicami bilemiyorum

 10. Gizliii diyor ki:

  Hocam abime büyü yapıldı biliyorum eskisi gibi değil asla karısı ne derse onu yapıyo herkesi yok sayıyo dünyadan kopmuş gibi davranıyor herkesten soğudu sadece karısına inanıyor resmen ona tapıyor yardımci olun lütfen kadın kötü niyetli ve anımı herkesten ayırıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir