[vc_row][vc_column][vc_cta h2=”Muhabbet Hoca ile size özel çözümler.” h2_google_fonts=”font_family:Berkshire%20Swash%3Aregular|font_style:400%20regular%3A400%3Anormal” h4=”0537 214 33 11″ h4_font_container=”font_size:28|color:%23b21837″ h4_google_fonts=”font_family:Marko%20One%3Aregular|font_style:400%20regular%3A400%3Anormal” txt_align=”center” style=”custom” use_custom_fonts_h2=”true” use_custom_fonts_h4=”true” custom_background=”#f4f4f4″ custom_text=”#391224″ css=”.vc_custom_1591799556337{margin-top: -10px !important;margin-bottom: 5px !important;padding-top: 10px !important;padding-bottom: 5px !important;}”]Aramak için tıklayınız…[/vc_cta][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1555598458288{margin-top: -25px !important;}”][vc_column][vc_column_text]

AYIRMA BÜYÜSÜ

Ayırma Büyüsüİki kişiyi birbirinden ayırmak, sevgiliyi veya eşleri birbirinden ayırmak amacıyla yapılan büyülere Ayırma Büyüsü adı verilir. Genelde iyi niyet taşımayan kişilerin eşleri ve sevgilileri bu yöntemle ayırdıkları bilinmektedir. Ailelerin dağılmasında etkili bir güce sahip olan ayırma büyüsü ile bir çok aile farkında olmadan ayrılır ve boşanırlar. Elbette her ayrılan eş veya sevgililerin ayrılığı / boşanması büyüye bağlanamaz. Ancak; böylesi bir büyünün varlığını ve etkisini ihmal etmemek gerekir. Ayırma büyüsünün etkisiyle birbirlerinden ayrılan eşlerin bir süre sonra bu kararlarının yanlışlığı ve yaptıklarından pişman olduğu durumların yaşanmaması için dikkate alınması gerektiği bilinmelidir.

Ayırma büyüsü, tasvip edilmeyen bir çalışma olmasına rağmen, haklı nedenlerin olduğu durumlarda yok değildir. Ancak, burada hareket edilen yöntem büyüleme değildir. Eşlerden birinin başka bir kadın veya erkekle olan ilişkisinin devamı halinde ailenin dağılması ve boşanma ihtimalinin varlığı gibi durumlarda bu tehlikenin önlenmesi amacıyla yapılan vefklerden destek alınır. Aralarında nikah olan eşlerde nikah bağından hareket edilerek Esma-ûl Hüsnalar, Ayetler ve dualarla yapılan ayırma vefkleri kullanılır. Ayırma vefkinden alınacak destekle eşin birlikte olduğu kişiden ayrılıp soğuması ve yeniden eşine dönmesi amaçlanır.

MedyumlarEN ETKİLİ AYIRMA BÜYÜSÜ

BİR KİŞİYİ KADINDAN AYIRMA

Erkeğin başka bir kadınla ilişkisi olduğu durumlarda, bu kadından ayrılması amacıyla yapılan büyülerdir. Bu büyü aldatılmış olan veya evli erkeklerin başka bir kadınla birlikte olması hallerinde tercih edilir. Bir kişiyi kadından ayırma haklı ve iyi niyete dayanırsa vefklerle yapılmalıdır. Temel amaç ilişkiyi korumak olmalıdır.

ERKEKTEN AYIRMA

Evli veya ilişkisi olan kadını seven ve onda gözü olan bir erkeğin, sevdiği kadının eşinden / beraberliğinden ayrılması için yaptırdığı ayırma büyüsü çeşididir. Genellikle erkeğin, bayan tarafından reddedilmiş olması veya farklı nedenlerle eşinden ayrılamadığı durumlarında tercih edilir. Erkekten ayırma, bir kadının kabul edilmeyen bir ilişkisinin olduğu durumlarda da tercih edilir. Yapılış amacına göre farklılık gösterir.

SEVENLERİ AYIRMA

Birbirini seven kişilerin arasında tartışma, gerginlik ve soğukluk oluşturup aralarını bozarak ayrılmaları amacıyla yapılır. Sevenleri ayırma, birbirlerini seven çiftleri çekemeyen, kıskanan, onda gözü olan kişiler tarafından yapılabileceği gibi bu çiftlerin aile yakınları tarafından da yapılabilir. Bu büyü sonrası birbirini seven kişiler anlamsız uzaklaşmalar sonrası birbirinden soğur ve ayrılır.

BİRBİRİNDEN AYIRMA

Birbirini seven, aralarında arkadaşlık bulunan veya yakın olmaları istenmeyen kişilerin birbiriyle ilgisini kesmek ve tamamen ayrılmaları için yapılan büyülere Birbirinden ayırma büyüsü denir. Burada amaç iki türlü olabilir. Sevdiğiniz kişinin herhangi biriyle olan beraberliğinin o kişiye zarar vereceğini düşünerek o kişiyi bu tehlikeden kurtarma amacıyla yapılabileceği gibi tamamen çekememezlik, kıskançlık ve nefret amacıyla da yapılabilir.

AİLEDEN AYIRMA

Aileden ayırma, evlilik sonrası eşlerden birinin kendi ailesinin ( anne, baba, kardeş…) sözlerine tamamen itibar etmesi ve eşini dikkate almayarak umursamaması halinde eşin ailesinden belirli mesafede ayrılması amacıyla yapılan büyü türüdür. Eşinin sözünü dikkate almayıp tamamen ailesinin sözleriyle hareket eden eş, bir süre sonra ailesinden uzaklaşıp eşinin sözlerine göre hareket eder.

İstanbul Medyumlar

EŞLERİ AYIRMA BÜYÜSÜ

Ayırma Soğutma BüyüsüEvli olan eşlerin evliliklerini bitirmek, aralarında soğukluk oluşturmak ve tamamen bir daha biraraya gelmemek üzere aralarındaki tüm bağların koparılmasını amaçlayan büyü, eşleri ayırma büyüsüdür. Eşler bu büyünün etkisinde kaldıkları takdirde aralarında gerginlikler, anlamsız tartışma ve kavgalar çıkar. Bu büyüde eşlerin biri üzerinden etkileme yapılmaz. Her iki eşinde birbirinden ayrılmak istemesi sağlanır. Bir süre sonra eşler birbirini anlayamaz hale gelir ve tüm hisleri kaybolur. Eşleri ayırma büyüsü bozulmadığı takdirde sonuç kaçınılmazdır. Ayrılmak…

NİŞANLIDAN AYIRMA BÜYÜSÜ

Nişanlıdan ayırma, nişanlanan kişilerden birinin daha önce ilişkisi olduğu kişiler tarafından yapılan ve nişanlıların ayrılmalarını sağlayan büyü türüdür. Başka bir ifadeyle, nişanlısından ayırıp sevdiği kişiye yeniden kavuşmak amacıyla yapılır. Birbirini seven kişilerden biri ailesinin zorlamasıyla istemeden nişanlandığı durumlarda zor durumda kalan sevgilinin, nişanlısından ayrılması ve yeniden sevdiği kişiye kavuşması için yapılır.

EVDEN AYIRMA BÜYÜSÜ

Bir kişinin birlikte yaşanan bir evden ayrılması ve evi terk etmesi için yapılan ayırma büyüsüdür. Genellikle kalabalık ailelerde aralarında tartışma ve geçimsizlik yaşanan kişilerin bu ortamdan kendi istekleriyle problemsizce ayrılmaları için yapılır. Gelini veya damadı kabullenemeyen, tahammül edemeyen kardeşlerin sıklıkla Evden ayırma büyüsü uyguladığı bilinmektedir.

AYRILIK BÜYÜSÜ

Kişinin, erkek veya kadın olsun, bulunduğu şehirden, işinden, tüm çevresinden, aile ve akraba bağlarını koparıp bilinmeyen bir yere gitmesi ve orada perişan olması için yapılan büyülerdir. Bütün bu büyülerin sonucunda kişi, içinde bulunduğu ortamdan sıkılmaya başlar, içinde türlü sıkıntılar hisseder, bulunduğu kişinin yanından veya ortamdan ayrıldığı zaman tarifsiz bir rahatlama hissetmeye başlar. Ayrılık büyüsü ile bir süre sonra ilgili olduğu iş, kişi veya mekanda hiç bir şey yapma isteği oluşmaz ve terk etme kararı alır.

UZAKTAN AYIRMA BÜYÜSÜ

Ayırma büyüsü, ayrılması istenilen kişilere yapılır. Burada bir kaç yöntem izlenebilir. Hangi yöntemin izleneceği ayrılacak kişilerin içinde bulunduğu duruma göre tercih edilir. Bu doğrudan kişiye yedirme içirme şeklinde yapılabileceği gibi evi, işyeri, odası, bahçesi vb. üzerinden de yapılabilir. Eğer bunlar mümkün değilse Uzaktan ayırma büyüsü de yapılması mümkündür. Bütün yöntemlerin etkisi birbiriyle aynıdır. Yöntem farklı bile olsa sonuç aynıdır.

BOŞANMA BÜYÜSÜ

Evli olan eşlerden birinin eşini boşanmaya ikna edememesi nedeniyle, eşinin sorunsuz bir şekilde kendi isteğiyle boşanmayı kabul etmesi ve boşanma teklifinin kendisinden gelmesini amaçlayan büyü türüdür. Detaylı bilgi için lütfen TIKLAYINIZ…

MedyumlarAYIRMA BÜYÜSÜ BOZMA

Sevgilinizle veya eşinizle olan birlikteliğinizi çekemeyen, istemeyen veya bir yuva kurmanıza engel olmak isteyen kişiler size Ayırma Büyüsü yapmış olabilirler. Ayırma büyüsü yapan hocalar aracılığıyla yapılan bu büyüde her şey yolunda giderken aniden değişmeler başlar. Bu durum hem siz hem de eşiniz tarafından açıklanamaz, kelimeler yetersiz kalır ve uçurumun kenarına doğru yürümeye başlarsınız, bunu bilirsiniz ama engel de olamazsınız.

Ayırma büyüsü, eşlerin birbirlerine olan hislerinin ortadan kalkmasına, soğumalarına, iletişim kuramama ve beraber kalamama şeklinde kendini gösterir. Bu uzaklaşmanın nedeni olan büyü bozulmadığı takdirde ayrılık gerçekleşir. Buna benzer konular yaşıyorsanız BÜYÜ BOZMA ile ilgili olarak lütfen iletişime geçiniz.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1550236056456{padding-top: 10px !important;padding-bottom: 10px !important;background-color: #ffffff !important;}”][vc_column][vc_column_text css=”.vc_custom_1572453104799{margin-bottom: -2px !important;background-color: #ffffff !important;}”]Medyumlar[/vc_column_text][vc_cta h2=”Arayın, size özel çözümler üretelim” h2_google_fonts=”font_family:Berkshire%20Swash%3Aregular|font_style:400%20regular%3A400%3Anormal” h4=”0212 273 21 78″ h4_font_container=”font_size:28|color:%23b21837″ h4_google_fonts=”font_family:Marko%20One%3Aregular|font_style:400%20regular%3A400%3Anormal” txt_align=”center” style=”custom” use_custom_fonts_h2=”true” use_custom_fonts_h4=”true” css=”.vc_custom_1591799626650{margin-top: 20px !important;margin-bottom: 5px !important;padding-top: 5px !important;padding-bottom: 5px !important;}” custom_background=”#f4f4f4″ custom_text=”#391224″]Aramak için tıklayınız…[/vc_cta][vc_separator show_icon=”yes” icon_type=”image” icon_size=”lg” icon_image=”1805″ icon_bg_color=”#ffffff” css=”.vc_custom_1572365274066{margin-top: -5px !important;margin-bottom: 0px !important;background-color: #ffffff !important;}”][/vc_column][/vc_row]

  1. Merve diyor ki:

    Eski sevgilim beni yüz üstü bırakıp ailesinin buldugu biriyle nişanlandı onun mutlu olmasını ıstemiyorum.neyapmalıyım etkili olan ne var bana söylermisiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir