[vc_row][vc_column][vc_cta h2=”Muhabbet Hoca ile size özel çözümler.” h2_google_fonts=”font_family:Berkshire%20Swash%3Aregular|font_style:400%20regular%3A400%3Anormal” h4=”0537 214 33 11″ h4_font_container=”font_size:28|color:%23b21837″ h4_google_fonts=”font_family:Marko%20One%3Aregular|font_style:400%20regular%3A400%3Anormal” txt_align=”center” style=”custom” use_custom_fonts_h2=”true” use_custom_fonts_h4=”true” custom_background=”#f4f4f4″ custom_text=”#391224″ css=”.vc_custom_1591884628656{margin-top: -10px !important;margin-bottom: 5px !important;padding-top: 10px !important;padding-bottom: 5px !important;}”]Aramak için tıklayınız…[/vc_cta][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1555600105087{margin-top: -25px !important;}”][vc_column][vc_column_text]

KISMET KAPALILIĞI

Evlilik Kısmeti AçmaEvlilik kısmetinin kapalı olması kişinin evlenmek için talip bulamaması şeklinde biliniyor. Evlilik kısmeti açma ise bu sorunun çözümü anlamına geliyor.

Müslüman, dünya hayatında kendisine tayin olunan yazgısını tevekkülle, sabırla ve metanetle Allah’ın takdiri olduğunu bilerek yaşarsa, hem inancını yüceltmiş hem de kendi değerini arttırmış olur. Ancak; maalesef yaşadığımız dünyada bir çoğumuz dürüst ve sağlam bir inanca sahip değil. Kimse bir diğerinin başarısını, daha iyi yerlere gelmesini ve mutluluğunu kabullenemiyor. Bu düşüncelerden hareket ederek de en yakın dostunu, arkadaşını, ailesinden birini veya düşmanı olduğu düşündüğü kimseleri, “BÜYÜ” yaptırarak, ilerleyip kendinden daha iyi konuma gelmemesi amacıyla engelliyor. Toplumumuzda bu “KISMETİ KAPALILIĞI veya KISMETİ KESİLMEK” olarak tabir ediliyor.

Kısmet kapalığında kişide kendisiyle evlenmek isteyen birinin çıkmaması, daha önceden kendisine talip olanlar var olduğu halde artık talip çıkan olmaması, tuttuğu dalın kuruması, gibi sorunlar görülebiliyor. Yaradan yarattığı kulunun kısmetini kapatır mı? Bu düşünülemez… Ancak; bu gibi durumlar haset ve çekememezlik gibi düşüncelerle insanlara büyü veya benzeri etkilemeler vasıtasıyla yapılıyor.

MedyumlarKISMET AÇMA

Yaratılanların hepsinin kısmeti açıktır. Bir takım insanlar “KISMET AÇMA” nın insanların yazgısının değiştirmek olduğunu düşünüyor. Allah onların günahlarını affetsin. Gerçekte “KISMET AÇMA” kişinin bilmeden kendisinin veya bir başkası tarafından bilinçli olarak önüne koyduğu engellerin kaldırılması işlemidir. Kısmet Açma, duaların desteğiyle olduğu gibi ileri boyuttaki problemlerde uzman bir kişinin desteğini almak daha doğru olur.

Kısmet açma çalışmalarında esas olan kişinin yıldızının düşüklüğüdür. Tedavisi ise aynı merkezden yani yıldızlarının yükseltilmesi şeklinde olur. Burada “yıldız” ifadesinden anlaşılması gereken bugün kullanılan anlamda astrolojik yıldız değildir.

İstanbul Medyumlar

EVLİLİK KISMETİ AÇMA

Belirli bir yaşa gelmiş olmasına rağmen evlenme konusunda her seferinde başka bir bahane çıkması nedeniyle evlenme konusunda sürekli olumsuzluk yaşayan erkek veya bayanların yaşadıkları en önemli sorunlardan birisidir. Anne ve Baba kızının ya da oğlunun bir an önce mürüvvetini görmek istemesine rağmen çocuklar bu konuda isteksiz olabilir. Bazen de kişi istemiş olmasına rağmen karşısına doğru kişi çıkmayabilir, çıkanlar uygun olmayabilir. Bu durumlarda kişi çevresince fark edilmez ve etrafına negatif görünmesini sağlayan enerji saçar. Kişinin üzerindeki enerjinin pozitife çevrilmesiyle birlikte, değişiklik gözle görülür bir şekilde değişmeye başlar. Detaylar için iletişime geçiniz.

NASİP VE HAYIRLI EVLİLİK

Kişiler karşısına çıkan evlilik tekliflerini bazen kendi beklentileri bazen de kafalarında oluşturdukları eş biçimine uymadıkları için rededebilirler. Ancak; bu standartlara uygun bir eş adayı maalesef karşısına çıkmaz. Çevresinde, iş ortamında kendisiyle evlenmek, hayırlı bir evlilik yapmak isteyen kişiler olmasına rağmen özellikle ileri yaşlarda beklentileri yüksek olur ve bu beklentiye cevap verecek eş adayını bulamazlar. Oysa ki, çok fazla detay aramaktan bütünü göremez hale gelirler. İşte bu çalışma sayesinde kişi çevresindeki uygun adayları kendisine çekecek ve hayırlı bir evlilik yapmasını sağlayacaktır. Gerçekte bu kısmet kapalılığı değil, kişinin kendisini çevresine kapatmasına en uygun örnektir. Çevrenizde veya sizde benzeri bir durum varsa nasibinizi bulmak, hayırlı evlilik yapmak ve evlilik kısmeti açma için iletişime geçiniz.

KISMET KAPAMA BÜYÜSÜ

Evlenme çağında olmasına rağmen evlenmeyen, “Sevemedim! Isınamadım! Beğenmedim!” gibi ifadelerle ilişkiyi bitiren, şanssız olduğunu ve hep olumsuzlukların kendini bulduğunu düşünen kişilerde “KISMET KAPAMA BÜYÜSÜ” yapılmış olma ihtimali oldukça büyüktür.

Bu konuda daha detaylı bilgi almak için lütfen Medyum Muhabbet Hocayı arayınız.

KISMET KAPAMA BÜYÜSÜ NASIL BOZULUR?

Kişiye özel olarak yapılan bu çalışmada, kişi hakkında ön bilgiler alınır ve Ruhani Âlemden destek alınarak kişinin önündeki engeller tespit edilir. Bu tespitin sonrasında kişinin içinde bulunduğu duruma “VEFK” hazırlanmaya başlanır. Sonrasında kişinin bu rahatsızlıktan kurtulması amacıyla dua oluşturulur. Kişi, üzerinde taşıdığı Vefk ve okuduğu dualarla oluşturduğu pozitif enerji sayesinde, içinde bulunduğu sıkıntı ve engelleri kaldırarak evlilikle ilgili adaylara ve evliliğe hazır olur.

Birçok kişi kısmetinin kapalı olduğunun farkında değildir. Gerçekte hedeflediği yere varabilmesi için önünde hiç bir engel yokken, anlaşılamayan bir nedenle yapmak istedikleri gerçekleşmez, olumsuz sonuçlanır. Uygulamanın başarıya ulaşması öncelikle Cenab-ı Hakk’ın iznine, sonrasında bizlerin gayreti, sizlerin inancına bağlıdır. Burada çalışması gereken sadece biz değil, aslen bizden sonra sizlerin çalışmasıdır.

Detaylı bilgi ve sorularınız için lütfen arayınız…[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1550236056456{padding-top: 10px !important;padding-bottom: 10px !important;background-color: #ffffff !important;}”][vc_column][vc_column_text css=”.vc_custom_1572454804503{margin-bottom: -2px !important;background-color: #ffffff !important;}”]Medyumlar[/vc_column_text][vc_cta h2=”Arayın, size özel çözümler üretelim” h2_google_fonts=”font_family:Berkshire%20Swash%3Aregular|font_style:400%20regular%3A400%3Anormal” h4=”0212 273 21 78″ h4_font_container=”font_size:28|color:%23b21837″ h4_google_fonts=”font_family:Marko%20One%3Aregular|font_style:400%20regular%3A400%3Anormal” txt_align=”center” style=”custom” use_custom_fonts_h2=”true” use_custom_fonts_h4=”true” css=”.vc_custom_1591884760511{margin-top: 20px !important;margin-bottom: 5px !important;padding-top: 5px !important;padding-bottom: 5px !important;}” custom_background=”#f4f4f4″ custom_text=”#391224″]Aramak için tıklayınız…[/vc_cta][vc_separator show_icon=”yes” icon_type=”image” icon_size=”lg” icon_image=”1805″ icon_bg_color=”#ffffff” css=”.vc_custom_1572367198202{margin-top: -5px !important;margin-bottom: 0px !important;background-color: #ffffff !important;}”][/vc_column][/vc_row]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir