[vc_row][vc_column][vc_cta h2=”Muhabbet Hoca ile size özel çözümler.” h2_google_fonts=”font_family:Berkshire%20Swash%3Aregular|font_style:400%20regular%3A400%3Anormal” h4=”0537 214 33 11″ h4_font_container=”font_size:28|color:%23b21837″ h4_google_fonts=”font_family:Marko%20One%3Aregular|font_style:400%20regular%3A400%3Anormal” txt_align=”center” style=”custom” use_custom_fonts_h2=”true” use_custom_fonts_h4=”true” custom_background=”#f4f4f4″ custom_text=”#391224″ css=”.vc_custom_1591885806894{margin-top: -10px !important;margin-bottom: 5px !important;padding-top: 10px !important;padding-bottom: 5px !important;}”]Aramak için tıklayınız…[/vc_cta][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1555598221649{margin-top: -25px !important;}”][vc_column][vc_column_text]

GERİ DÖNDÜRME BÜYÜSÜ

Geri Döndürme BüyüsüGeri Döndürme Büyüsü ile Gideni Geri Getirme Büyüsü birbirinden tamamen farklı uygulamalardır. Ancak, isimlerindeki benzerlik nedeniyle sürekli birbiriyle karıştırılır. Hatta havas çalışmaları yapan kişilerin bile bu isimleri karıştırdıkları bilinmektedir.

Gideni Geri Getirme Büyüsü, sevdiğiniz kişinin ayrılma kararı alarak ilişkiyi bitirmesi sonrası yapılır ve kişinin yeniden size aynı hislerle geri gelmesi amacı taşır.

Geri Döndürme Büyüsü ise herhangi bir konuda karar veren bir kişinin bu kararından vazgeçmesi amacıyla yapılır. Konuyu ilişkiler açısından değerlendirilecek olursa ayrılan sevgili veya eş için gideni geri getirme büyüsü yapılmalıdır, henüz ayrılmamış ancak ayrılma düşüncesi içinde olan kişinin bu kararından dönmesi ve vazgeçmesi için geri döndürme büyüsü yapılmalıdır.

Geri Döndürme Büyüsünü sadece ilişkiler açısından değerlendirmek de doğru olmaz. Her hangi bir konuda karar veren bir kişinin verdiği bu kararı yeniden gözden geçirmesini ve istenilen şekilde karar vermesini sağlamak, kararından döndürmek şeklinde açıklamak daha doğru olur.

Bu konuda yapılan çalışmalarda dikkat edilmesi gereken en önemli nokta değiştirilmesi istenen kararın makûl ve kabul edilebilir bir karar olmasıdır. Örneğin, ortada gerçek bir sebep yokken eşinden ayrılmak isteyen bir kişinin ayrılma kararından dönmesini sağlamak ile evli olan bir kişinin eşinden ayrılmak istememesi halinde boşanma kararı almasına zorlamak için yapılacak çalışma aynı şekilde değerlendirilemez.

İstanbul Medyumlar

MedyumlarGERİ DÖNDÜRME BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR

Geri döndürme büyüsü günümüz şartlarında daha çok ilişkilerde akla gelen bir yöntemdir. Eş veya sevgilinizin sizden uzaklaştığını hissettiğiniz durumlarda, ilişkinin yeniden eski halinde dönmesini sağlamak için tercih edilir.

Sevdiğiniz kişinin sizden uzaklaşması (dışarıdan yapılmış bir büyü yoksa) hiçbir zaman aniden gerçekleşmez. Uzaklaşma belirli bir zaman sonrası gerçekleşen bir düşüncedir. Eğer eşinize üçüncü bir kişi tarafından yapılmış bir büyü varsa büyünün bozulmasıyla birlikte kişinin normale döndüğü görülecektir.

Geri döndürme kişinin yıldızları üzerinden yapılan bir uyumlandırma çalışmasıdır. Burada uyumlandırmanın hangi yöntemle yapıldığı önemlidir. İradeyi zorlama şeklinde yapılırsa bu büyüdür. Ancak, kişiyi makul yollarla uyararak Esma-ül Hüsnâ’lar, Ayet-i Kerimeler ve dualarla yapılan yöntemler için büyüden bahsedilemez. Her çalışmada olduğu gibi hangi yolun tercih edildiği önemlidir. Çalışmalarımızda büyü yöntemi tercih edilmemektedir.

Havass İlmi bilgileri ve kişisel yeterlilikleri olmayan kişilerin bu tür çalışmaları yapması neredeyse imkansızdır. Sevgilisi veya eşi  tarafından terk edilen kişilerin “Geri Döndürme Büyüsü Nasıl Yapılır?” şeklinde aramalar yaptığını biliyoruz. Bilinmelidir ki, bu tür çalışmalardan sonuç almanın ötesinde kişilerin zarar görme ihtimali bile vardır. Dikkatli olmak gerekir.

Gideni Geri Getirme Büyüsü hakkında bilgi için tıklayınız…

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1550236056456{padding-top: 10px !important;padding-bottom: 10px !important;background-color: #ffffff !important;}”][vc_column][vc_column_text css=”.vc_custom_1572174921050{margin-bottom: -2px !important;background-color: #ffffff !important;}”]Medyumlar[/vc_column_text][vc_cta h2=”Arayın, size özel çözümler üretelim” h2_google_fonts=”font_family:Berkshire%20Swash%3Aregular|font_style:400%20regular%3A400%3Anormal” h4=”0212 273 21 78″ h4_font_container=”font_size:28|color:%23b21837″ h4_google_fonts=”font_family:Marko%20One%3Aregular|font_style:400%20regular%3A400%3Anormal” txt_align=”center” style=”custom” use_custom_fonts_h2=”true” use_custom_fonts_h4=”true” css=”.vc_custom_1591885832622{margin-top: 20px !important;margin-bottom: 5px !important;padding-top: 5px !important;padding-bottom: 5px !important;}” custom_background=”#f4f4f4″ custom_text=”#391224″]Aramak için tıklayınız…[/vc_cta][vc_separator show_icon=”yes” icon_type=”image” icon_size=”lg” icon_image=”1805″ icon_bg_color=”#ffffff” css=”.vc_custom_1572174948228{margin-top: -5px !important;margin-bottom: 0px !important;background-color: #ffffff !important;}”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text] [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

  1. Aynur diyor ki:

    Muhabbet Abi, Ben Aynur, daha önce abimle yengem için işlem yaptırmıştım sana Allaha şükür hiç bir problem yok ama şimdi benim başımda bir sıkıntı var eşim bir haftadır evi terketti işyerinde kalıyor. Tartıştık kayınvalidemle ilgili o da kırdı döktü gitti, ayrılıcam diyor. Senden ricam eşimi geri döndürmek için ne gerekiyorsa yapalım. Yarın ararım hocam.

  2. Nermin diyor ki:

    Selam,
    Sevgilim benden hiç bir sebep yokken aniden ayrıldı, her yerden de engelledi. Ben onsuz yapamıyorum ne olur geri döndürün hocam…Gitti gideli uyku haram oldu. eski sevgilisi arayıp duruyordu zaten. bıraksın ve bana dönsün yine eskisi gibi olsun istiyorum, benden başkasını gözü görmesin… 🙁

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir