[vc_row][vc_column][vc_cta h2=”Muhabbet Hoca ile size özel çözümler.” h2_google_fonts=”font_family:Berkshire%20Swash%3Aregular|font_style:400%20regular%3A400%3Anormal” h4=”0537 214 33 11″ h4_font_container=”font_size:28|color:%23b21837″ h4_google_fonts=”font_family:Marko%20One%3Aregular|font_style:400%20regular%3A400%3Anormal” txt_align=”center” style=”custom” use_custom_fonts_h2=”true” use_custom_fonts_h4=”true” custom_background=”#f4f4f4″ custom_text=”#391224″ css=”.vc_custom_1591896953065{margin-top: -10px !important;margin-bottom: 5px !important;padding-top: 10px !important;padding-bottom: 5px !important;}”]Aramak için tıklayınız…[/vc_cta][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1555598868396{margin-top: -25px !important;}”][vc_column][vc_column_text]

SOĞUTMA BÜYÜSÜ

Soğutma BüyüsüSoğutma Büyüsü, devam eden ilişkilerde sevgililerden birinin ani bir kararla uzaklaşması, hislerinin yok olması ve ilişkiyi sonlandırma kararı almasını sağlayacak güçte bir büyüdür. Düne kadar sizi sevdiğini söyleyen eşiniz/sevgiliniz ani bir kararla sizden soğuduğunu ve ayrılmanın doğru olacağını söylüyorsa soğutma büyüsünden şüphelenmek gerekir. Elbette her soğumayı ve uzaklaşmayı büyüye bağlamak doğru değildir. Ancak, büyünün varlığını ve etkisini yok sayarak ilişkisi biten, ayrılan bir çok sevgilinin, karı – kocanın olduğunu da unutmamak gerekir.

Bu büyüyü yaptırma tercihinde olanlar genelde sevenleri birbirinden soğutarak ayırmak ve soğuttukları kişiye sahip olmak amacını taşırlar. Bazen çiftlerden birinin eşlerinin kendisinden soğuması ve uzaklaşması için birlikte olduğu kişiye soğutma büyüsü yaptığı da bilinmektedir. Eşler arasında yapılan bu soğutma çok etkilidir ve karı -koca arasında hiç bir bağ kalmamasını sağlayarak boşanmaya kadar giden sonuçlar doğurur. Bu gibi durumlarda eşinizin sizden soğumasını sağlayan büyüler bozularak ilişki normale döndürülmelidir. Yapılan bu büyünün üzerinden zaman geçtikçe bozulması zorlaşır. En kısa sürede büyü bozulmalıdır.

MedyumlarETKİLİ SOĞUTMA BÜYÜLERİ

AİLEDEN SOĞUTMA

Evli olan kişilerin, eşlerinin ailelerine karşı aşırı ilgi göstermesi ve bu ilginin dozunun abartılı olması halinde evini ve eşini ihmal etmesi halinde Aileden Soğutma Büyüsü yapılır. Ailenin eşinin aklına fikirler yerleştirmesi nedeniyle huzur bozucu sonuçlar doğması durumlarında, eşin bu anlamsız ilgiden vazgeçip (tamamen uzaklaştırmadan) karısına ve çocuklarına zaman ayırmasını sağlayan ve eşleri huzura mutluluğa götüren çok etkili bir yöntemdir.

ERKEĞİ SOĞUTMA

Bir ilişkide erkeğin aşırı baskın olması veya sevdiğiniz kişinin evli olduğunun sonradan öğrenilmesi durumlarında, erkeğin problemsiz bir şekilde uzaklaşıp soğuması amacıyla yapılan son derece etkili bir çalışmadır. Erkeği soğutma büyüsü ile erkek beraber olduğu kişiden her geçen gün uzaklaşır ve sonucunda adeta buz gibi soğuması sağlanır.

EVDEN SOĞUTMA

Birlikte yaşanılan bir evde istenmeyen eş, anne, baba, kaynana, görümce, elti ya da bir başkasının birlikte yaşanılan bu evden soğuyup bu mekanı terk etmesi için yapılan çalışmalardır. Evden soğutma istenmeyen kişi aileyle birlikte aynı evde yaşamaktan sıkılır, soğur ve huzur bozucu davranışlarından vazgeçerek uzaklaşma kararı alır.

İÇKİDEN ve KUMARDAN SOĞUTMA BÜYÜSÜ

Özellikle erkeklerde oldukça fazla yaşanan alkol bağımlılığı ve kumar illetinden kişiyi kurtarmak amacıyla Kumardan Soğutma veya İçkiden Soğutma Büyüsü yapılır. Ailenin huzur ve mutluluğunu bozan erkeklerin bu problemlerinden kurtulmaları amacıyla ayetler ve dualar ve bunun yanında en önemlisi hüddamlar yardımıyla kişinin hiç bir şeyden zevk almamasını sağlayan son derece etkili çalışmalardır. Kişi bu sorunlardan kurtulacak, tüm ilgisini ve yakınlığını evine, eşine verecektir. Kişiler kendilerindeki değişikliğe anlam bile veremeyecekler ve “Soğudum artık yeter !” diyerek bu zararlı alışkanlıklarında vazgeçeceklerdir.

CİNSELLİKTEN SOĞUTMA BÜYÜSÜ

sogutma büyüsü Cinsellikten Soğutma Büyüsü, farklı amaçlarla yapılır. Eşiniz veya sevgilinizin cinsel yönden kadınlara aşırı düşkün olması halinde, sevdiğiniz kişinin başka kadınlarla cinsel birliktelik yaşamasını engellemek, ilişkinizi korumak amacıyla yapılabilir. Diğer bir tercih ise ayrılmış olan erkeğin veya kocanın ayrılık sonrası başka kadınlarla cinsellik yaşamasını engellemek, önlem veya intikam almak amacıyla yapılandır. Her iki yöntemde de erkek, sizden başka hiç bir bayana cinsel arzu duyamaz, cinsel fonksiyonları iptal edilmiş olur.

İŞTEN SOĞUTMA BÜYÜSÜ

Bir kişinin yaptığı iş toplum ve aile hayatına zarar verici nitelikteyse bu kişinin işinden soğuması amacıyla İşten Soğutma Büyüsü yapılır. Büyünün etkisiyle kişi yaptığı işten soğur, bu işin doğru olmadığı düşüncesine girer ve işi terk etme kararı alır. Bu büyü kişinin rızkını kapatmaz. Diğer taraftan, bir kişinin çalıştığı işyerinden zarar görme ihtimali varsa bu büyü tercih edilebilir.

KENDİNDEN SOĞUTMA BÜYÜSÜ

Siz istemediğiniz halde sürekli sizi rahatsız eden ve laf anlamadığını düşündüğünüz bir kişinin soğuyup, size olan hislerinin yok edilerek problemsizce uzaklaşmasını sağlayan bir büyüdür. Kendinden Soğutma Büyüsü, evli olan eşlerden birinin boşanma kararını kabul etmemesi durumunda da eşinden soğuyup boşanma kararı almasını sağlar. Bu büyü ile istediğiniz her kişinin sizden soğumasını sağlamak mümkündür.

İstanbul Medyumlar

KOCAYI SOĞUTMA BÜYÜSÜ

Bir önceki konuda da açıklandığı üzere evli olan eşlerde özellikle kadınların boşanma kararına erkeklerin duyarsız kalması veya boşanma halinde tehdit ve zarar verme ihtimalinin varlığında başvurulan bir yöntemdir. Kocayı Soğutma Büyüsü, kocanın kendi kararıyla karısından soğuması ve uzaklaşmasını sağlayan etkili bir büyüdür. Kocanın, karısına karşı hiç bir ilgisi ve isteği kalmaz, sorunsuzca ayrılma kararını kabullenir.

KADINDAN SOĞUTMA BÜYÜSÜ

Eşinizin bulunduğu şartlar gereği çevresinde fazlaca kadın varsa veya kendi özelliği nedeniyle kadınlarla beraber oluyorsa, eşinizi kadınlardan soğutup uzaklaştırmanın en etkili yolu Kadından Soğutma Büyüsüdür. Burada amaç, ilişkinizi – ailenizi diğer kadınlar aracılığıyla yaşanan tehditlerden korumaktır. Erkek sizden başka hiç bir kadınla duygusal veya cinsel birliktelik yaşayamaz.

SOĞUMA BÜYÜSÜ

Kişinin birlikte olduğu, ancak; ilişkinin doğru ve olmaması gerektiğinin düşünüldüğü durumlarda son derece etkili olan bir yöntemdir. Birlikte olduğunuz kişi sizden değil, siz bu kişiden soğumuş olursunuz, gerçekte katlanması zor bir durumdur. Soğuma Büyüsü, hayatını mantıklı olarak yaşayan, aşk ve sevginin körü körüne olmaması gerektiğini düşünen mantıklı insanların tercih ettiği bir yöntemdir.

MedyumlarSOĞUTMA BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR

Bu büyünün yapılışı kişinin içine bulunduğu duruma göre farklılık gösterir. Eşinizi evine ve kendinize bağlı olmasını istiyor ve kabul edilebilir bir amaç taşıyorsanız başka, intikam almak ve zarar vermek amacı taşıyorsanız başka şekilde yapılır. İntikam ve zarar verme amacıyla yapılan yöntemler tamamen büyü ile yapılır. Ancak, iyi niyet amacı taşıyan soğutma büyülerinde en etkili yöntem vefk ve hüddamlarla yapılan çalışmalardır. “Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır” sorusuna cevap arayan kişiler, büyü yaparak bir amaç için kişiyi soğutabilecek yöntemler ararlar. Unutulmamalıdır ki, büyü herkesin yapabileceği kadar sıradan bir iş değildir. Her duyulan yöntem ve tariflere de itibar etmemek gerekir.

MedyumlarSOĞUTMA BÜYÜSÜ BOZMA

Geçmişten bu yana sevgilinizle veya eşinizle birlikte huzurlu, mutlu sıcak bir yuva kurmanızı istemeyen, çekemeyen, bu konuda sürekli engel olmaya çalışan bir kişi, size ya da eşinize Büyü yapmış olabilir. Soğutma büyüsü yapan hocalar aracılığıyla yapılan bu büyüde her şey yolunda giderken aniden eşiniz veya sevgilinizi sizden soğumaya, uzaklaşmaya başlar. Bu durumu açıklamada hem siz hem de eşiniz yetersiz kalır ve uçurumun kenarına doğru yürümeye başlarsınız, bunu bilirsiniz ama engel de olamazsınız. Buna benzer konular yaşıyorsanız Büyü Bozma ile ilgili olarak lütfen uzmanımızla iletişime geçiniz.

Detaylar için lütfen iletişime geçiniz…[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1550236056456{padding-top: 10px !important;padding-bottom: 10px !important;background-color: #ffffff !important;}”][vc_column][vc_column_text css=”.vc_custom_1572453521182{margin-bottom: -2px !important;background-color: #ffffff !important;}”]Medyumlar[/vc_column_text][vc_cta h2=”Arayın, size özel çözümler üretelim” h2_google_fonts=”font_family:Berkshire%20Swash%3Aregular|font_style:400%20regular%3A400%3Anormal” h4=”0212 273 21 78″ h4_font_container=”font_size:28|color:%23b21837″ h4_google_fonts=”font_family:Marko%20One%3Aregular|font_style:400%20regular%3A400%3Anormal” txt_align=”center” style=”custom” use_custom_fonts_h2=”true” use_custom_fonts_h4=”true” css=”.vc_custom_1591896980387{margin-top: 20px !important;margin-bottom: 5px !important;padding-top: 5px !important;padding-bottom: 5px !important;}” custom_background=”#f4f4f4″ custom_text=”#391224″]Aramak için tıklayınız…[/vc_cta][vc_separator show_icon=”yes” icon_type=”image” icon_size=”lg” icon_image=”1805″ icon_bg_color=”#ffffff” css=”.vc_custom_1572365830114{margin-top: -5px !important;margin-bottom: 0px !important;background-color: #ffffff !important;}”][/vc_column][/vc_row]

 1. Yasin Aslan diyor ki:

  Selamün aleyküm. Benim büyük bir sorunum var. Eğer bana yardımcı olursanız size duacı olurum. Nişanlım benim ve 10 yıldır beraberiz başka bir erkekle berabermiş. Beni deli gibi seven ve beni hiç terk etmem diyen kadın 2- 3 ay içinde tamamen değişdi. Sanki nişanlım gitti ve başkası geldi yerine. Sorum acaba bize büyü yapılmış olabilirmi?

  • Muhabbet Hoca diyor ki:

   Yasin Bey, büyünün olup olmadığının tespit edilmesi ve bozulması gerekebilir. Ayrıntılı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

 2. Rüstem diyor ki:

  Merhaba hocam benim sorum şu. Eşim evde bir muska bulmuş muska sağlam bir naylona sarılı açınca içinden yılan derisi onuda açınca tek bir kâğıda iki farklı kalemle yazılı arapça yazılar var. Hepsini toplayıp suya atmışlar bunun hazırlanışından ne muskayı olduğu anlaşılırmı sizce nedir bu. Tşk ederim iyi çalışmalar

  • Muhabbet Hoca diyor ki:

   Sizin tarifinizle büyünün ne olduğu veya ne amaçla yapıldığı anlaşılamaz. Bunun için bakım yapılması gerekir. Lütfen iletişime geçiniz.

 3. aysel diyor ki:

  Bir anneyi evladından soğutma büyüsü mümkün müdür. Evladından ayrılmak zorunda kalmış bir annenin aklına evladı gelse bile türlü sebeplerle yanına gidemiyorsa bunun nedeni büyü olabilir mi?

  • Muhabbet Hoca diyor ki:

   Aysel Hanım,

   Durumun büyüden kaynaklanıp kaynaklanmadığının tespiti için bakım yapılması gerekir. Detaylı bilgi için lütfen telefonla iletişime geçiniz.

 4. banu diyor ki:

  merhaba 1 yıldır bana şiddet uygulayan bır adamdan kurtulmaya calısıyorum 1 kere celp yaptırdım olmadı sımdı vefk yaptırdım muska verdı hocam 22.gun azıcık da olsa bır etkı olmadı sebebı ne olabılır tehdıt edılıyorum kurtulmam lazım zor durumdayım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir